www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 905 napja lejárt

Debreceni székhelyű építőipari cég

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • generálkivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása,
  • a különböző szakmák munkaterületeinek átfogó ismerete, szakági területek koordinációja
  • folyamatos kapcsolattartás a projektvezetővel és a megrendelővel,
  • alvállalkozói, megrendelői elszámolásokban közreműködés,
  • a létesítmények, építmények előírt minőségben, határidőre történő és gazdaságos megvalósítása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, de előny a felsőfokú végzettség (építész vagy épületgépész)
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat,
  • szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyök:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Juttatások, ajánlat:

  • stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: változó (Hajdú-Bihar megye és környéke)

Önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő