www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 727 napja lejárt

A PEKA BAU 2000 Kft. új munkatársat keres állandó

Építésvezetői

pozícióba.

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása
  • Kapcsolattartás alvállalkozókkal és beszállítókkal
  • Minőségi munka megkövetelése és ellenőrzése, a kivitelezés minőségének technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
  • Árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, elektronikus építési napló vezetése
  • Szerződések, hatósági dokumentumok kezelése, átadás dokumentáció előkészítése, átadhatóság ellenőrzése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • felelős műszaki vezetői regisztráció (nem feltétel, de előny)
  • minimum 5 év kivitelezésben szerzett tapasztalat
  • generál kivitelezési szemléletmód
  • jó szervező és problémamegoldó készség
  • angol és/vagy német nyelvtudás előny
  • jó kommunikációs készség, magabiztos műszaki háttértudás
  • rátermettség a munkák megszervezésére, irányítására, ellenőrzésére
  • B kategóriás jogosítvány

Számítógépes ismeretek:

  • ArchiCad tervezőprogram felhasználó szintű ismerete
  • MS Projekt legalább alapszintű ismerete

Lehetőségek:

  • Innovatív, fiatal csapattal való együttdolgozás
  • Állandó, bejelentett 8 órás fix munkahely
  • Céges telefon

Munka:

Bérezés megegyezés szerint
Munkakezdés: 2015. május
Munkavégzés helye: Miskolc

A jelentkezéseket szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címre kérjük elküldeni.
A jelentkezési határidő: 2015. május 30.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő