www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 744 napja lejárt

Polgári Építőipari, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját dolgozói létszám és az alvállalkozók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Az építési területre érkező anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • Kapcsolattartás az építtetővel, műszaki ellenőrrel, tervezőkkel
  • Kapcsolattartás az irodai műszaki előkészítővel
  • Minőség-ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Építőipari szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat magasépítési projektek kivitelezésében
  • Számítógépes ismeretek
  • Építési napló - E-napló – vezetése
  • Építkezések irányítása, felügyelete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások
  • Stabilitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk vagy személyesen 3860 Encs, Szegilongi út 2. szám alatt ( Gibárti út)  működő központi irodába:
E-mail cím megjelenítéseE-mail cím megjelenítése, illetve az alábbi telefonszámon: +36 46 587 438

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő