www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 914 napja lejárt

 Magyar tulajdonban lévő építőipari generálkivitelező vállalat műemlékek rekonstrukciójában jártas

munkatársat keres azonnal belépéssel.

Feladatok

  • Műemlék épületek belsőépítészeti munkáinak operatív irányítása
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Műemléki védelem alatt álló épületek felújításában, rekonstrukciójában megszerzett tapasztalat
  • Üvegművek, ötvösművek, kő és freskók felújításában szerzett tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság műemléki védelem alatt álló építményekre vonatkozóan (FMV-Épületek AM-MÉK) előnyt jelent
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség
  • Mobilitás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott, eddigi szakmai tapasztalatát és referencia munkáit részletesen bemutató önéletrajzát, motivációs levelét, az alábbi e-mail  címen várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő