www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 692 napja lejárt

 Acél-Vakond Kft Veszprém megyei telephelyére munkatársat keres az alábbi munkakörbe

 építésvezető

Feladatok:

  • A munkák közvetlen helyszíni irányítása, vezetése
  • Telephelyi karbantartási feladatok irányítása
  • Közvetlen munkatársak kiválasztása, motiválása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Munkához kapcsolódó dokumentáció összeállítása

 Elvárások

  • Legalább középfokú szakirányú (építőipari vagy gépész) végzettség
  • Min. 2 éves vezetői gyakorlat
  • Megbízhatóság, rugalmasság, önálló munkavégzés
  • Mobilitás, belföldi kiküldetések vállalása
  • Min. B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú építőmérnöki végzettség
  • min. 5 éves hasonló területen szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Szakmai megbecsülés
  • Kiemelkedő jövedelem, kreatív feladatok
  • Stabil háttér
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezni lehet emailben az alábbi címen.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő