www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 846 napja lejárt

 Tamási székhelyű mély és magasépítéssel foglalkozó cég

munkatársat keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • kivitelezés önálló helyszíni irányítása,
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Alvállalkozókkal,
  • javaslattétel Alvállalkozók bevonására,
  • építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése, teljesítési igazolások kiállítása,
  • anyagrendelések, szállítások ügyintézése, szevezése,
  • kivitelezésben résztvevő saját munkagépek és élőerő koordinálása,
  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése,
  • felmérések, számlázások, elszámolások előkészítése,
  • együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal,
  • projektzáró dokumentációk elkészítése,
  • minőségellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • szakirányú felsőfokú végzettség, technikum, minimum három év építésvezetői, szakmai gyakorlat, referencia,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • kiváló tárgyalókészség, együttműködési készség, jó problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

  • alkalmazotti jogviszony, versenyképes jövedelem,
  • munkavégzéshez szükséges tárgyi eszközök biztosítása(szolgálati autó, laptop, telefon, szükség esetén lakhatás)

Ami előnyt jelent:

  • nyelvismeret

A benyújtás határideje:

  • 2015.04.28

Munkavégzés helye:

  • 7090 Tamási, Nyírfa sor 11.

  • Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Tolna
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő