www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 892 napja lejárt

A Techno-csek Kft. (épületgépészeti kivitelezés) foglalkozó cég keresi szakértői csapatába új munkatársait a következő munkakörben:

ÉPÍTÉSVEZETŐK

magyarországi és németországi helyszínekre

Feladatok:

  • a kivitelezési terület megismerése, felvonulás megszervezése
  • a beosztott munkavállalók munkájának megszervezése, irányítása, állomány utasítása
  • a munkaidő betartása, betartatása
  • az alvállalkozókkal kötött szerződéses határok, vállalási „feltételek” megismerése, azok munkájának irányítása, ellenőrzése, felvonulásának megszervezése
  • a Társaság tulajdonát képező gép, szerszám, segédanyag alvállalkozók által történő használatának, felhasználásának, ellenőrzése
  • a helyszíni anyagigény vizsgálata (műszaki, mennyiségi – nyomvonalak optimalizálása), helyszíni raktározás ellenőrzése
  • a helyszíni dokumentálás rendben tartása
  • az elvégzett szerelési munka ellenőrzése, nyomon követése (minőség, létszám)
  • a munkavédelmi szabályok betartásának ellenőrzése
  • nyomáspróbák, eltakarás előtti területek ellenőrzése
  • a kivitelezés folyamán saját, illetve az alvállalkozói naplók ellenőrzése
  • kapcsolattartás a megrendelő építésvezetőjével
  • megvalósulási tervek naprakész vezetése
  • az elkészült létesítmény rendszereinek átadása a projektvezetőnek

Elvárások:

  • középiskolai végzettség, vízvezeték, központi fűtés és csőhálózat szerelő szakképzettség
  • a munkavégzés helyszínétől függően német nyelvtudás
  • minimum 3-5 éves tapasztalat
  • önállóság, együttműködési készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • stabil háttér
  • versenyképes jövedelem
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Magyarország és Németország területe

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését, melyhez kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát valamint jelölje még fizetéssel kapcsolatos elvárását.

Helyek Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola