www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 990 napja lejárt

Munkatársat keresek

munkakörbe,

Kaposvárhoz közeli munkahelyre.

Feladat:

  • Új és műemlék épületek építési-, felújítási munkáinak irányítása,
  • Ütemterv készítése, heti aktualizálása,
  • Projektjeink munkafolyamatokra bontása,
  • Saját és alvállalkozói létszám munkájának vezetése,
  • Határidő és minőség biztosítása kivitelezések során,
  • Kapcsolattartás megrendelővel, illetve alvállalkozókkal,
  • Projektben résztvevők közötti kommunikáció szervezése,
  • Anyagbeszerzések koordinálása.
  • Monitoring jelentések készítése,

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (magasépítő technikus)
  • Minimum 3 éves építésvezetői munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs készség,
  • Jó problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előny:

  • Azonnali munkába állás
  • Felsőfokú végzettség (építőmérnök, építészmérnök)
  • FMV névjegyzéki jogosultság
  • Vezetői tapasztalat
  • Somogy megyei lakhely (előny, de nem elvárás)

Amit kínálunk:

  • Változatos munka egy izgalmas projekt kapcsán
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (szálláshely, számítógép, telefon, internet)
  • Teljesítményarányos jövedelem

 Munkavégzés helye:

  • Kaposvár és környéke

  • fényképes szakmai önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetés megjelöléssel az alábbi email címen.

Kérem, hogy jelentkezésében részletesen mutassa be építésvezetői gyakorlatát és az elmúlt évek műszaki átadással zárult munkáit!

Helyek Somogy
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő