www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 968 napja lejárt

Budapesti székhelyű építőipari cég

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • generálkivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása,
  • a különböző szakmák munkaterületeinek átfogó ismerete, szakági területek koordinációja
  • folyamatos kapcsolattartás a projektvezetővel és a megrendelővel,
  • alvállalkozói, megrendelői elszámolásokban közreműködés,
  • a létesítmények, építmények előírt minőségben, határidőre történő és gazdaságos megvalósítása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, de előny a felsőfokú végzettség
  • minimum 3 éves szakmai gyakorlat,
  • szervező- és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • megbízhatóság, terhelhetőség.

Előnyök:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • stabil vállalati háttér.
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő