www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 1108 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, ipari-, energetikai, épületgépészeti, építészeti létesítmények, rendszerek tervezésével, kivitelezésével, üzemeltetésével, és karbantartásával foglalkozó cégünk

építésvezető

munkakörbe

keres munkatársat.

Feladatok:

  • ipari magas- és mélyépítési projektek előkészítése,
  • kivitelezés helyszíni irányítása,
  • alvállalkozók operatív irányítása,
  • az elvárt/kitűzött minőségi, határidős célok elérésének felügyelete.

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú építész szakképzettség,
  • ipari építészeti létesítmények ismerete,
  • sikeres projekteken legalább 10 éves építésvezetői gyakorlat,
  • kiváló szervező- és problémamegoldó készség,
  • vidéki munkavégzés vállalása.

A jelentkezéseket a munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Valkai Tibor

Penta Industry Kft., 1148 Budapest, Kerepesi út 52.