www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 838 napja lejárt

A Magyar Mélyépítő Kft munkatársat keres

munkakörbe

Elvárások:

  • Műszaki szakközépiskolai és technikumi magas és/vagy mélyépítő végzettség
  • Építésvezetőként szerzett legalább 5 éves magas és mélyépítő munkatapasztalat generál kivitelezés területén
  • Megbízható Word, Excel ismeretek
  • Kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Tervek megbízható olvasása, értelmezése, megvalósítása
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Rugalmasság, határozottság
  • B kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Projektek előkészítésében való részvétel, műszaki leírások, tervek kiértékelése
  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Kivitelezési tevékenység irányítása

Előnyök:

  • Műszaki főiskolai végzettség építész vagy építőmérnöki szakirányon
  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Kivitelezésben, műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalati autó, mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

  • Kelet Magyarország területén belül, változó helyszíneken, hajdúszoboszlói központtal.

Fényképes önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Békés
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő