www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 1022 napja lejárt

Környezetvédelmi feladatokra specializálódott, mélyépítéssel foglalkozó nagy múltú

és stabil cég hosszútávra keres

kollégát.

Feladatok:

  • Kivitelezési projektek teljes körű helyszíni irányítása és ellenőrzése.

  • Munkaszervezési feladatok végzése: emberi- és gépi erőforrások koordinálása.

  • A kivitelezés folyamatosságának, minőségének, illetve a határidők betartásának ellenőrzése.

  • A projekttel kapcsolatos műszaki dokumentáció, építési napló naprakész vezetése, jelentések készítése.

  • Napi szintű kapcsolattartás az alvállalkozókkal, megrendelőkkel.

Elvárások:

  • Építőmérnök végzettség.

  • Legalább 5 éves műszaki-kivitelezési tapasztalat.

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság.

  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeretek.

  • Stratégiai gondolkodás, dinamizmus.

  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség.

  • Jó szervezőkészség, rátermettség, önállóság.

  • B kategóriás vezetői engedély és utazási hajlandóság.

Amit ajánlunk:

  • Professzionális munkakörnyezet.

  • Szakmai fejlődési és kiteljesedési lehetőség.

  • Erkölcsi és anyagi megbecsülés egy lendületes és összetartó csapat tagjaként.

  • Céges autó

Munkavégzés helye:

  • Heves-megye

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti e-mail címen lehet 2014.08.15-ig.

Helyek Heves
Budapest
Borsod-Abaúj-Zemplén
Nógrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő