www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Régió:

Baranya
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 778439
lejárt

Megbízónk, a magyar energiagazdaság fontos résztvevője, melyet Magyarország egyik legnagyobb vállalataként tartanak számon. Beruházásaival, működésével nagymértékben hozzájárul a gazdaság és a társadalom fejlődéséhez. Jelenleg 2 fő új kollégát keresnek Pécsre illetve Nyíregyházára  az alábbi pozícióba:

Feladatai
  • A rábízott humán- és eszköz erőforrások optimális kihasználása
  • Az előírt technológiák és munkavédelmi előírások ismerete és betartatása
  • A Műszaki osztály támogatása a technológiai  "best practice"-ok bevezetésében
  • Az egyes munkálatok nyereségességének biztosítása, elő és utó kalkulációk elkészítése, az eltérések elemzése
  • A projektekben a  vállalt határidők betartásának és a tevékenységek minőségi kontroljának biztosítása
  • Az vállalat területén kívüli áramszolgáltatói specifikus módszerek megismerése, elsajátítása és alkalmazása
  • Kapacitásgazdálkodás és termelési irányítási feladatokban az társszervezetek régióvezetőivel  szoros együttműködés
  • A vezetésük alá tartozó személyi állomány irányítása, munkájának értékelése és folyamatos fejlesztése
  • Kiviteli tervek felülvizsgálata, egyeztetése a tervezővel
  • Kivitelezési számlázások előkészítése
  • Rendszeres heti, havi beszámolók,riportok készítése a  Hálózatépítési Osztályvezető részére
  • Készenlét tartása, elrendelése. Üzemzavar elhárítási feladatok ellátása
  • Kapcsolás és feszültségmentesítés  megkérése, koordinálása, napi munkautasítás kiadása

Elvárások
  • Egyetemi / főiskolai villamosmérnök oklevél megléte
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat amiből 1 éves irányítói tapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • WINDOWS és MS Office teljes körű használata
  • A munkakör betöltése erkölcsi bizonyítványhoz kötött
  • ”B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: NYÍREGYHÁZA , PÉCS

A jelentkezéshez szükséges: fényképes önéletrajz, motivációs levél

Jelentkezési határidő: 2014. 03. 20.

Kérjük jelölje meg melyik telephelyre pályázik !

A munkakörrel kapcsolatban további információt ad:
Csillik Krisztián
Tel: munkaidőben: +36 30 4247512

Kategória
Építés / Ingatlan, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Mérnök / Műszaki
Régió
Baranya