www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő generálkivitelező cég, pécsi építési munkára, fő építésvezető mellé,

kollégát keres

Elvárások:

-min. középfokú végzettség (magasépítő technikus),

-legalább 3 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezés területén,

-kifogástalan kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt.

Feladatok:

-felújítási munkák irányítása, projektek munkafolyamatokra bontása, ütemterv készítése - heti aktualizálása,

-fő építésvezető munkájának támogatása, adminisztratív feladatok ellátása.

Biztosítjuk:

- a teljes körű betanítást és szakmai támogatást,

-a munkavégzéshez szükséges eszközöket (számítógép, mobilinternet, telefon) és biztos, teljesítmény arányos jövedelmet.

Jelentkezését az alábbi linkre kattintva, a kérdőív kitöltésével adhatja le: