www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 1324 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei központú dinamikusan fejlődő építőipari cég keres

ÉPÍTÉSVEZETŐT

Feladatok:

  • Kivitelezés helyszíni irányítása
  • Az alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében való közreműködés
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Elvárások:

  • Építő vagy építészmérnöki diploma
  • Hasonló munkakörben, nagyvállalati környezetben szerzett 3-5 éves munkatapasztalat
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Helyi viszonyok, építőipari szabályozások, engedélyeztetési eljárások ismerete
  • Német legalább középfokú, aktív nyelvtudás
  • Nagyfokú mobilitás
  • Kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs és szervező készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Kezdés várható időpontja:

  • azonnal

Munkavégzés helye:

  • Külföldi (Németország, Ausztria) és Magyarország

Az önéletrajzokat az alább megadott e-mail címre kérjük elküldeni.

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Külföldi munka
Építés / Ingatlan