www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

Építőipari generálkivitelező cég

ÉPÍTÉSVEZETŐI

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • projekt helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • kivitelezést végző dolgozók közvetlen irányítása
  • a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • közép- vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány
  • min. 3 éves szakmai gyakorlat,
  • igényes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség, határozottság

Előnyt jelent:

  • felelős műszaki vezetői jogosultság,

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: változó jellegű, de Budapest 60 km-es vonzáskörzete

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, végzettséget igazoló dokumentum másolatával, 2014.02.20-ig lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő