www.cvonline.hu

Építésvezető

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.12.06.
Hirdetés azonosító: 1233870
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Társas-és Irodaházak generálkivitelezéséhez építésvezetőket keresünk Budapestre.

Feladatkör, felelősségek:

• E-napló napi szintű vezetése

• Alvállalkozói napló ellenőrzése

• Kooperációkon való aktív részvétel ill. kooperáció vezetése

• Építésirányítás

• Minőség ellenőrzése => Minőség-ellenőrzés mappa vezetése

• Művezető/m.helyi mérnök koordinálása

• Teljesítések mennyiségi/számszaki ellenőrzése, minőségi ellenőrzés

• Elvégzett munkák ellenőrzése

• Pótmunkák ellenőrzése

• Javaslattétel az igazolásra

• Átadás- átvétel lefolytatása, dokumentálása, anyagok bekérése és ellenőrzése az alvállalkozóktól, átadási dokumentumok, műszaki bizonylatok

•- Lakás esetén műszaki átadás és birtokbaadása

• Generál ütemterv tovább bontása

• Ütemezés betartása

• Ütemterv havi aktualizálása

• Munkavédelmi, tűzrendészeti előírások betartása

• Munkahelyi rend biztosítása

• FMV feladatok, felkérés esetén

• Határidők betartása

• Munkabiztonság ellenőrzése, védőfelszerelések használatának ellenőrzése

• Vevői változtatások elvégeztetése, ellenőrzése

• Garanciális hibák javíttatása irodák esetén

• Műszaki problémák kezelése (Saját hatáskörben, vagy időben jelzése az MPM-nek)

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Érettségi bizonyítvány

• Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség

• Kizárólag magasépítés terén szerzett generálkivitelezési tapasztalat

• Társasházi vagy irodai épületek terén szerzett munkatapasztalat

Előny:

• Román, török vagy ukrán nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk egy 10 éve működő, ingatlanfejlesztéssel és beruházással foglalkozó magyar tulajdonban lévő cég. A vállalat jelenleg 170 főt foglalkoztat, magasan képzett és kiválóan felkészült szakemberekkel dolgoznak. Már elkészült és folyamatban lévő fejlesztéseinek köszönhetően a közép-európai ingatlanpiac egyik meghatározó szereplője. A beruházások között vegyes funkciójú városmegújítási projektek, lakóingatlan-, kereskedelmi- és irodafejlesztések egyaránt megtalálhatóak.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához. Amennyiben még nem tekintette meg, kérjük, olvassa el részletesen adatvédelmi tájékoztatónkat az alábbi linken: Link megjelenítése Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.