www.cvonline.hu

ÉPITÉSVEZETŐ

  • A hirdetés 8 napja lejárt

MUNKA-TÁRS  HUNGÁRIA KFT.

MUNKATÁRS

Magas színvonalú házak/lakóparkok megvalósításával foglalkozó vállalkozás csapatába új munkatársat keres

Feladatok, felelősségek

  • Alvállalkozók irányítása
  • Anyagrendelés összeállítása és beszerzésének koordinálása
  • Építés menetrendjének figyelemmel kisérése (építési napló vezetésére és műszaki rajz készítésére nincs szükség)
  • Helyszíni felügyelet
  • Adminisztráció – napi jelentés

 Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség – építőipari technikum -
  • Műszaki rajz olvasásának ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikatív magatartás
  • Tapasztalat művezetőként

Előny

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit ajánlunk

  • Havi kb. 300.000.- Ft és 400.000,- Ft nettó jövedelem
  • Költségelszámolás
  • Telefon és eszközök a napi munkamenet megvalósításához
  • Szakmai előrejutás cégen belül

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület és Nagykovácsi
Kezdés: Megegyezés szerint
Jelentkezés: a lenti e-mail címen.

Helyek XII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Művezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű