www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 65 napja lejárt

Debreceni 25 éve múlttal rendelkező cég keres 1 főt az alábbi pozicióba:

Feladatok:

  • kivitelezési projektek koordinálása, szervezése, ellenőrzése
  • alvállalkozók kiválasztásában, ajánlásában együttműködés
  • a munkavédelmi szabályok betartása, és betartatása
  • a vállalatirányítási rendszer betartása, betartatása
  • E-napló vezetés és a projekthez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • ütemterv betartása, betartatása
  • kapcsolattartás, tárgyalások lefolytatása  a megrendelővel, műszaki ellenőrökkel, tervezővel
  • kiválasztott alvállalkozók irányítása a munkahelyen
  • alvállalkozók és saját dolgozók zavartalan munkavégzésének biztosítása
  • a munkavégzéshez szükséges anyagok megrendelése a kiválasztott beszállítóktól
  • az anyagok tárolásának biztosítása az építési területen
  • felvonulási létesítmények és munkahelyi organizáció biztosítása
  • a megfelelő minőségű munkavégzés megkövetelése, és folyamatos ellenőrzése
  • tervdokumentáció felülvizsgálata, annak hiányainak és hibáinak jelzése
  • átadáshoz szükséges dokumentumok elkészítése, összeállítása
  • vagyonvédelem a munkahelyen
  • saját tulajdonú gépek műszaki állapotának ellenőrzése, esetleges javítások rendezése
  • kisebb készpénzes anyagvásárlások rendezése
  • a kiszállított, beépített anyagok mennyiségi nyilvántartása a költségvetés alapján
  • alvállalkozók teljesítésigazolása
  • kiszállított anyagok mennyiségi és minőségi átvétele irányítása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 2 éves építésvezetői gyakorlat
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Vidéki munkavégzés vállalása (főleg építésvezető)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó probléma megoldó készség

Előny:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság

Amit kínálunk

  • Szakmai megbecsülés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Teljesítmény szerinti bérezés
  • Stabil, hosszútávú állandó és biztos munkahely

Önéletrajzokat a megadott e-mail címre várunk.

Helyek Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő