www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 89 napja lejárt

Fiatalos, lendületes generálkivitelező cégünk hazai luxus családi házak kivitelezéséhez  agilis, megbízható, terhelhető, kitartó,céltudatos, önálló munkavégzésre képes, szakmailag hozzáértő

munkatársat keres.

Munkakört betöltő feladatai:

  • Kivitelezési projektek szervezése, ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Szerződések műszaki tartalmának kezelése
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartása, betartatása
  • Alvállalkozói felmérések ellenőrzése
  • Költségvetés készítése
  • Építési adminisztráció
  • Anyagrendelés

Munkakörrel szembeni elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Technikum vagy építész vagy építőmérnöki felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek, gyors értelmezése)
  • Önálló, és csapatmunkára való képesség egyaránt
  • Vezetői készségek
  • Együttműködő hozzáállás
  • Jó kommunikáció, gyors gondolkodás

 Amit a munkakörhöz kínálunk:

  • Stabil hosszú távú állandó és biztos munkahely
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai kihívások
  • Mobiltelefon, laptop, üzemanyag térítés
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Jelentkezés a következő három feltétel szerint: fényképes önéletrajz, motivációs levél, fizetés nettó igény megjelölésével kizárólag a lent megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő