www.cvonline.hu

Építésvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Több megbízónknak keresünk munkatársat magasépítési projektek kivitelezésének irányítátására

munkakörbe. Egy milliárdos árbevételű generálkivitelező megbízónknak; egy nagy lakásszámú társasházakat (80-300 lakás) építő ingatlanfejlesztő megbízónknak; valamint egy műemlékek felújításával foglalkozó megbízónknak.

Feladatok:

  • Tervdokumentációk felülvizsgálata, a projektekhez szükséges anyagok meghatározása mind mennyiségi, mind anyagminőségi szempontból.
  • Beérkező anyagokkal kapcsolatos logisztikai feladatok.
  • Kooperációkon való részvétel.
  • Építési-szerelési munkák terv és ütemezés szerinti végrehajtása.
  • Alvállalkozók munkáinak koordinálása, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás a műszaki ellenőrrel, a tervezőkkel, a menedzsmenttel, hatóságokkal.
  • Napi operatív kapcsolattartás, ügyintézés a megrendelővel.
  • Anyagigények elbírálása,
  • Alvállalkozók által végzett munka felmérése, igazolása, műszaki ellenőrzése.
  • Adminisztráció, jegyzőkönyvek elkészítése a szükséges mellékletekkel együtt.
  • A projekt megvalósulásának utókövetése, adminisztrálása.
  • Műszaki átadási eljárások megszervezése.
  • Új megrendelési források felkutatása, árajánlatok bekérése.

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, FMV előny
  • 2-10  éves, magasépítési kivitelezésben szerzett vezetői tapasztalat
  • Határozott, magabiztos fellépés, terhelhetőség, stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szívesen várjuk előkészítő mérnökök, illetve pályakezdők jelentkezését is.

A munkavégzés helye mindhárom cégnél Budapest.

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest