www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 169 napja lejárt

Százhalombattai telephelyű cég hosszú távra keres,

építésvezető

munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú képesítés, magasépítés területére vonatkozó műszaki vezetői regisztráció.

Főbb feladatok, munkák:

  • Építőipari felújítási és kivitelezési munkák előkészítése, bonyolítása, -e naplóvezetés.

Előny:

  • Építőiparban szerzett bonyolító, munkavezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • sok munka,
  • kis létszámú munkacsoport,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • családi vállalkozásra jellemző jó munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: változó

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre vagy hívjon a 0630/952-1753-os telefonszámon.

Helyek Budapest
Százhalombatta
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő