www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Jelentős piaci részesedéssel és kiváló referenciákkal rendelkező építőipari részvénytársaságunkhoz az alábbi új pozíciókba keresünk munkatársakat.

 Építésvezető

Feladatok:

·         Létesítményfelelős szakmai irányításával a beruházások koordinációs feladatainak előkészítése, vezetése

·         Közreműködés a kivitelezés irányításban

·         Alvállalkozók kiválasztásában való segítségnyújtás

·         Építési adminisztráció teljes körű végzése

Elvárásaink a pozíciókban az alábbiak:

·         Legalább 3-5 év kivitelezési gyakorlat alapvető követelmény

·         Építészmérnöki, vagy építész-technikusi végzettség

·         szakmai angol nyelvtudás

·         Előny: FMV jogosultság, műszaki ellenőri végzettség

A munkakörök az elbírálás után azonnal betölthetők.

Ha Ön úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, és szeretné megpályázni valamelyik pozíciót, kérem küldje el szakmai önéletrajzát – melyben fizetési igényét is megjelölte - a megadott email címre.

Köszönjük jelentkezését.

Munkavégzés helye Magyarország területe
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen