www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 167 napja lejárt

A

Fehér Ajtó Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kivitelezési projektek szervezése, ellenőrzése, irányítása
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • építési napló naprakész vezetése
  • alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • társaság képviselete megrendelői egyeztetéseken, hatóságoknál

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • előny: felsőfokú (építőmérnök, építészmérnök) végzettség
  • építőipari kivitelezésben szerzett tapasztalat (előny a műszaki vezetői és műszaki ellenőri jogosultság)
  • jogosítvány
  • problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • országos (iroda: Székesfehérvár)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.