www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 311 napja lejárt

Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • projekt helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • kivitelezést végző dolgozók közvetlen irányítása
  • a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • generál kivitelezésben szerzett több éves kivitelezői és építésvezetői gyakorlat
  • közép- vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány
  • e-napló vezetés
  • határozott fellépés
  • kiváló szervezőkészség
  • képesség csapatmunkára és önálló felelősségteljes munkavégzésre

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye:

  • Változó jellegű, Budapest 60 km-es vonzáskörzete

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését,várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő