www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 520 napja lejárt

Építőipari cég

építésvezető

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Építőipari kivitelezési tevékenység munkafolyamatainak szakszerű megszervezése, előkészítése, lebonyolítása.
  • Megrendelőkkel, azok képviselőivel, tervezőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás.
  • Kivitelezés során a minőségi követelmények biztosítása, a technológiai, a munkavédelmi, tűzvédelmi és az egészségügyi előírások betartatása.
  • Az építési munkaterületen végzett építési-szerelési munkák irányítása, ellenőrzése.
  • A kivitelezések során a minőség és határidő betartása, betartatása.
  • Adminisztratív feladatok ellátása, építési naplók, szállítólevelek kezelése.

Elvárások:

  • megfelelő műszaki végzettség,
  • önálló munkavégzés,
  • hasonló munkaköri tapasztalat min. 10 év!
  • számítástechnikai ismeretek (MS OFFICE, KING, TERC, CAD, ARCHICAD),
  • kiemelkedő problémamegoldó, kommunikációs és szervező képesség,
  • nagy munkabírás,
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • angol, német nyelvtudás,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság

Fizetés: megbeszélés szerint
Munkaidő: teljes munkaidő
Jelentkezés módja: részletes szakmai önéletrajzzal, fizetési igényt tartalmazó motivációs levéllel az alábbi email címen.
Munkavégzés helye: országos!
Kizárólag olyan jelentkezőket várunk, akik vidéken is hajlandóak dolgozni!