www.cvonline.hu

Építésvezető

  • A hirdetés 451 napja lejárt

Vállalkozásunk budapesti, XVII. kerületi munkahelyre

munkakörbe munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • a kivitelezési munkák irányítása a szerződés és szakmai előírásoknak megfelelően,
  • az alvállalkozók tevékenységének összehangolása és a munkavégzés ellenőrzése,
  • elkészült projektek műszaki ellenőrzése, elszámolások készítése, dokumentáció folyamatos vezetése és kezelése
  • a munka végeztével közreműködés az átadás-átvételi eljárásban,
  • pályázatok előkészítésében és elkészítésében való közreműködés. Árajánlatok bekérése, műszaki ajánlatok és költségvetés készítése és kidolgozása, szerződéskötés előkészítése,
  • új partnerek és üzleti lehetőségek felkutatása,
  • ad hoc jellegű feladatok ellátása, problémák megoldása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú műszaki, vagy szakirányú végzettség,
  • min. három éves vállalkozásnál, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány,
  • TERC program gyakorlati ismerete
  • Excel ismerete
  • önálló rugalmas munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • kiváló probléma megoldás,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • idegen nyelvtudás,
  • építőipari, gépészeti, szakipari, műszaki végzettség
  • Archicad, Autocad

Jelentkezés: fényképes, fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajz megküldésével lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő