www.cvonline.hu

Építésvezető vagy Művezető

  • A hirdetés 503 napja lejárt

Az Everling Kft., jelentős szakmai sikereket elért, jó hírű, megbízható budapesti középvállalkozás, több mint 2 milliárd forint árbevétellel

Építésvezető, vagy Művezető

munkatársat keres budapesti építkezéshez.

Feladatok:

  • a kivitelezési munkák előkészítése, szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • a beosztottak, alvállalkozók, beszállítók munkájának koordinálása
  • az építési folyamatok felügyelete
  • az építési határidők betartása, betartatása

Elvárások:

  • építésvezetésben és projektirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • önálló, felelősség teljes munkavégzés képessége
  • vezetői engedély, saját gépkocsi használata
  • számlaképesség előny

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Amennyiben a feladat felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, jövedelemigény megjelölésével a lenti  e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő