www.cvonline.hu

Építésvezető / Projektvezető

  • A hirdetés 776 napja lejárt

A

FEHÉR ABLAK Kft.

fémipari üzletága

munkatársat keres.

Feladatok:

  • megnyert projekteken építésvezetői/projektvezetői feladatok ellátása
  • alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • megrendelőkkel való egyeztetés
  • elszámolások előkészítése

Feltételek:

  • közép vagy felsőfokú építőipari végzettség
  • jogosítvány
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Előny:

  • Székesfehérvári lakhely
  • saját gépkocsi

Munkavégzés helye:

  • országos

 Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.