www.cvonline.hu

Építésvezető / projekt manager

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Az Atlasz Stone Kft 2013-ban alakult, több, mint 20 év tapasztalataira építve. Több nagyszabású projekten is dolgoztunk az évek során, ilyen többek között a MOM Kulturális Központ, a Klotild Palota, a muronyi vasútállomás, vagy például a Jáki Kápolna.

Burkolatok kivitelezésével foglalkozó, budapesti irodánk

építésvezető / projekt manager

munkatársat keres.

Feladatok:

  • kivitelezési munkák helyszíni irányítása
  • előkészítő munkák ellenőrzése
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, hatóságokkal és műszaki ellenőrökkel
  • műszaki és minőségi előírások, szerződésben vállalt egyéb kötelezettségek betartása és betartatása az alvállalkozókkal
  • kivitelezéshez kapcsolódó engedélyeztetések és egyéb, szerződésben vállalt feltételek biztosítása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy technikum (építész/építőmérnök, műszaki manager)
  • min. 2 év kivitelezésben szerzett szakmai tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • nagy projektekben való részvételi lehetőség
  • kiváló munkakörnyezet

Előny:

  • kőburkolatok ismerete, kivitelezésükben való jártasság
  • jogosítvány
  • tervező programok ismerete
  • idegen nyelv ismerete

Amennyiben úgy érzi megfelel a fenti feltételeknek, és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő