www.cvonline.hu

Építésvezető, műszaki felügyelő

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Vákuumkutas talajvízsüllyesztésben komoly hírnevet szerzett magyar vállalkozás keres

Építésvezetőt, műszaki felügyelőt

Feladatok:

  • felvonulások, levonulások szervezése és felügyelete
  • munkavégzés, kivitelezés ellenőrzése
  • fentiekkel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások:

  • középfokú vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • Budapest közeli lakhely
  • mélyépítés területén szerzett legalább 2 éves szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Referencia személyek elérhetőségei, telefonszámmal
  • Precíz, igényes munkavégzés

Előny:

  • Esetleges profilbővítési javaslat, mely tevékenység ellenőrzésére a jelölt magas szinten képes.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Cégautó, mobiltelefon
  • Cég eredményei tükrében bónusz.

Az elvárásoknak megfelelő, fényképes önéletrajzot, jövedelem igény feltüntetésével kérjük a lenti e-mail címre küldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai műszerész
Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser, Művezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű