www.cvonline.hu

Építésvezető, Műszaki Előkészítő

  • A hirdetés 1201 napja lejárt

A budapesti székhelyű Garépszer '93 Kft. garázsipari és építőipari cég munkatársat keres

munkakörbe.

Feladatok:

  • árajánlatok, költségvetések készítése
  • műszaki projektek előkészítése, bonyolítása
  • kivitelezési munkák felmérése
  • megrendelői, vállalkozói kapcsolattartás
  • alvállalkozói ajánlatok bekérése, kiértékelése
  • anyagigények kigyűjtése, rendelések bonyolítása
  • kivitelezések napi munkafolyamatainak közvetlen irányítása
  • alvállalkozók és saját dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • dokumentációs kötelezettségek ellátása

Elvárások:

  • hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • önálló munkavégzés
  • motivált, terhelhető, rugalmas, kreatív, dinamikus személyiség
  • MS Office programok felhasználói ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • telefon

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség
  • FMV jogosultság
  • angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, X. kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő