www.cvonline.hu

Építésvezető, műszaki előkészítő

  • A hirdetés 53 napja lejárt

Budapesti magasépítési építőipari cég

építésvezető, műszaki előkészítő

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • építési anyagok átvétele, szállítások koordinálása,anyagrendelés
  • kivitelező vállalkozók munkájának napi szintű koordinálása
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal, beszállítókkal
  • alvállalkozók, beszállítók teljesítéseinek ellenőrzése
  • kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • kivitelezési határidők betartása, problémák azonnali jelentése
  • részvétel a megrendelői, alvállalkozói kooperációkon
  • a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal való együttműködés
  • E-napló vezetés és egyéb adminisztrációs kötelezettségek
  • vevői egyeztetések, kapcsolattartás vevők és a cégvezetés között
  • árajánlatok, költségvetések készítése

Elvárások:

  • építőipari végzettség (technikusi vagy mérnöki)
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • az Office rendszer használatában
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség
  • megbízhatóság, terhelhetőség, határozott fellépés, nagy problémamegoldó képesség

Juttatások, ajánlat:

  • versenyképes bérezés, prémizálás
  • stabil vállalati háttér
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, lendületes kollégák

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő