www.cvonline.hu

Építésvezető - Műszaki ellenőr

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Az A48 Kft az alábbi állás betöltésére keres munkatársakat:

Főbb feladatok:

  • Munkálatok folyamatos helyszíni irányítása, ellenőrzése, a megrendelővel való kapcsolattartás
  • A kivitelezés minőségének és a technológiai követelményeknek ellenőrzése
  • Tervek, műszaki dokumentációk feldolgozása, ajánlatok műszaki tartalmi összehasonlítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemen, vagy főiskolán szerzett, Épületgépész vagy építész végzettség,
  • Referenciával való rendelkezés,
  • Releváns tapasztalat a területen,
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Az ideális jelölt önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és szervezőkészséggel rendelkezik

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali munkába állás komoly előnyt jelent
  • 1-5 év, hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy olasz nyelvismeret
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Műszaki ellenőri jogosultság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • Szakmai fejlődési, előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapesti központtal változó projekthelyszíneken

 Az állásra jelentkezés módja:

  • Fényképes életrajzát küldje a lenti email címre.

Jelentkezési határidő az állásra:

2015. 10.20.

A48 Kft. 1105 Budapest, Kelemen u. 1