www.cvonline.hu

ÉPÍTÉSVEZETŐ (mélyépítés és gépi földmunkavégzés)

  • A hirdetés 611 napja lejárt

Tamási székhelyű mély és magasépítéssel foglalkozó cég

Nagygépes üzletágához

Gyakorlattal rendelkező mélyépítésben, gépi földmunkavégzésben jártas

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkatársat keres

A leendő munkatárs feladatai:

  • Kivitelezés önálló helyszíni irányítása, kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Alvállalkozókkal,  javaslattétel Alvállalkozók bevonására, építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése, teljesítési igazolások kiállítása,
  • anyagrendelések, szállítások ügyintézése, szervezése,
  • kivitelezésben résztvevő saját munkagépek és élőerő koordinálása,
  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése, számlázások, elszámolások előkészítése,
  • együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal,
  • projektzáró dokumentációk elkészítése,
  • minőség-ellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások
  • betartása, betartatása

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, technikum, minimum három ill. öt év szakmai gyakorlat, referencia,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • kiváló tárgyalókészség, jó probléma megoldó képesség,
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit megbízónk kínál:

  • Alkalmazotti jogviszony, versenyképes jövedelem, munkavégzéshez
  • szükséges tárgyi eszközök biztosítása (szolgálati autó, laptop, telefon, szükség esetén lakhatás).

Előnyt jelent:

  • GPS gépvezérlésben szerzett jártasság
  • Tamási és környéki lakhely
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Nyelvismeret

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre 2016.02.15.-ig.

Helyek Tolna
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő