Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

ÉPÍTÉSVEZETŐ

 (HF 9-6835)

 pozícióba.

 Feladat

  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal,
  • Minőségellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartatása,
  • Hatékony munkavégzés biztosítása, munkaidő betartatása,
  • Alvállalkozók kiválasztása, szerződéskötés.

Elvárások

  • Építő-vagy építészmérnöki végzettség, előny a magasépítés,
  • Számítástechnikai ismeretek, elsősorban Excel,
  • Tapasztalat magasépítési projektek irányításában, brigádok, alvállalkozók irányításában,
  • Tapasztalt szakemberek és pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó.

Egyéb

  • A munkavégzés helye: Veszprém megye dél-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6835"-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...