www.cvonline.hu

Építésvezető gépész

  • A hirdetés 330 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, biztos hátterű nemzetközi építőipari partnerünk részére keresünk munkatársat kommunikációs szintű angol nyelvtudással az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Épületgépészeti munkák szervezése, művezetők és bevont alvállalkozók munkájának koordinálása az építési helyszínen (Budapest és környéke),

  • A szállított anyagok minőségi és mennyiségi ellenőrzése,

  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a projekten dolgozó többi szakág vezetőjével,

  • Munkabiztonsági és minőségi előírások betartása, betartatása,

  • Együttműködés a Projektvezetővel, mint felettessel.

Elvárások:

  • Felsőfokú épületgépész vagy gépész végzettség,

  • Min. 3-5 év épületgépészeti kivitelezés irányításában szerzett tapasztalat,

  • Angol kommunikációképes nyelvtudás az alkalmankénti külföldi kapcsolattartáshoz és az angol nyelvű dokumentáció kezeléséhez.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés,

  • Biztos háttér, hosszú távú munkalehetőség,

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (nem projektmunka).

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő