Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Építésvezető/ felelős műszaki vezető

PROHUMAN
Hozzáadva: 2014.06.24.
Jelentkezési határidő: 2012.11.29.
Hirdetés azonosító: 320522
lejárt

Építőipari partnercégünk csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat, magasépítési területre, a következő pozícióba

Feladatok:
    • Magasépítési beruházásokon gépészeti szerelések előkészítése,
    • Egymást követő építési folyamatok kapcsolódási pontjainak kiválasztása és gépész munkarészekkel való összehangolása,
    • Építési – gépészeti szakaszhatások meghatározása,
    • Gépész szakági kivitelezési és pénzügyi ütemtervek készítése, betartása és betartatása,
    • Elkészült munkák készre jelentése, fővállalkozói teljesítések átadása, alvállalkozói teljesítések átvétele,
    • Energiatanúsítvány kiállítása.
Elvárások:
    • Szakirányú, felsőfokú képesítés (gépészmérnök/ épületgépész mérnök),
    • Érvényes regisztrált felelős műszaki vezető és regisztrált műszaki ellenőr jogosultságok,
    • Kivitelezésben, előkészítésben, tenderezésben szerzett tapasztalat
    • Megújuló energiák felhasználásban való jártasság,
    • Kiváló szervezőkészség, nagy munkabírás,
    • Minimum 6 év kivitelezésben, szerzett szakmai tapasztalat elengedhetetlen,
    • B kategóriás vezetői engedély.
Előny:
    • Költségvetés készítő program ismerete,
    • AutoCad tervezői program ismeret,
    • MS Projekt, SAP ismerete.
Amit kínálunk:
    • versenyképes juttatási csomag (+ személygépkocsi, laptop, mobiltelefon),
    • stabil céges háttér,
    • változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok.
Kapcsolat:

karrier2@prohuman.hu

Kategória
Termelés / Gyártás
Régió
Budapest

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése