www.cvonline.hu

Építésvezető – kiállítás építő

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

munkatársat keresünk budapesti székhelyű cégünkhöz

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák szervezése, helyszíni szakmai irányítása, helyszíni ellenőrzése, menedzselése
  • Kapcsolattartás a Megrendelők műszaki ellenőreivel
  • A projektekhez kapcsolódó dokumentációk (építési naplók, ütemezések) vezetése és kezelése
  • A kivitelezés minőségének és technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Határidők betartása és betartatása
  • Elkészült munkák készre jelentése, átadása
  • Tervezési feladatok ellátása (kiállítási standok)

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (építészmérnök)
  • Angol nyelvtudás (tárgyalóképes)
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat építésvezetői munkakörben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tervező programok gyakorlatias kezelése
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Fiatal, agilis, kreatív személyiség
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság és alkalmazkodó készség
  • B kategóriás jogosítvány vezetői gyakorlattal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal illetve fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehetséges.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol