www.cvonline.hu

Építésvezető – generálkivitelezés

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A FUTUREAL Közép-Kelet Európa vezető ingatlanfejlesztő vállalata, melyet a „Property EU” szakmai magazin 2013-ban Európa 22. legnagyobb ingatlanfejlesztő társaságaként rangsorolt.

A családi tulajdonban lévő cégünkben több mint 80 főből álló, magasan képzett ingatlan-szakértői csapat dolgozik, összesen 1,5 milliárd euró értéket képviselő nemzetközi ingatlanfejlesztési projekteken.

Hosszú távú, és szoros partnerkapcsolatokra törekszünk az önkormányzatokkal, bérlőkkel és befektetőkkel egyaránt. Elkötelezetten dolgozunk azért, hogy maradandó értékeket teremtsünk, és folyamatos fejlődést biztosítsunk ügyfeleink, valamint a velünk együttműködő helyi közösségek számára. Legfontosabb értékeink: az integritás, a kreativitás, a kitartás, a csapatszellem és a professzionalizmus.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 1-3 év kivitelezésben (irodaházon vagy lakóingatlanon) szerzett tapasztalat, ebben a munkakörben
  • Erős csapatjátékos, jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, határidők betartása

Feladatai:

  • Épülő irodaházon, illetve lakóházon építésvezetői feladatok ellátása

Munkavégzés helye:

Budapest VIII. kerület

A fényképes szakmai önéletrajzokat - a megjelenéstől számított négy héten belül, tárgyrovatban a megpályázni kívánt pozíció és a jelentkező nevének megjelölésével - az alábbi címre várjuk:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő