www.cvonline.hu

Építési projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1085115

Több mint 15 éve építőipari területen tevékenykedő mérnök- kivitelező megbízónk munkatársat keres munkakörbe
Feladatok:
  • Társasházak, középületek felújítása kapcsán a kivitelezési munkák napi szintű koordinálása
  • Munkások felvétele, irányítása, a munkafolyamatok megszervezése
  • Kapcsolattartás a kivitelezéshez kapcsolódó egyéb alvállalkozókkal és az épületek menedzsmentjével

Elvárások:
  • Magasépítő technikus végzettség
  • Építésvezetői gyakorlat
  • Legalább B kategóriás felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • Office felhasználó szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Céges autó
  • Laptop, telefon
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Előnyök:
  • Műszaki előkészítésben szerzett tapasztalat

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük az alábbi szempontok figyelembevételével küldje el pályázatát a megadott e-mail címre: fizetési igény, referenciák megjelölése.
Kategória
Építés / Ingatlan
Régió