www.cvonline.hu

Építési projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1069770

Több mint 15 éve építőipari területen tevékenykedő mérnök- kivitelező megbízónk munkatársat keres munkakörbe
Feladatok:
  • Társasházak, középületek felújítása kapcsán a kivitelezési munkák napi szintű koordinálása, felügyelete felelős műszaki vezetőként
  • Munkások felvétele, irányítása, a munkafolyamatok megszervezése
  • Kapcsolattartás a kivitelezéshez kapcsolódó egyéb alvállalkozókkal és az épületek menedzsmentjével

Elvárások:
  • Felelős műszaki vezetői végzettség
  • Műszaki előkészítésben (költségkiírásban) szerzett gyakorlat
  • Word-Excel felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Céges autó
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Előnyök:
  • Műszaki ellenőri végzettség
  • Archicad ismeret

  • Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük az alábbi szempontok figyelembevételével küldje el pályázatát a megadott e-mail címre. Ellenkező esetben nem tudjuk pályázatát figyelembe venni: Fizetési igény Referenciák megjelölése
Kategória
Építés / Ingatlan
Régió