www.cvonline.hu

Építési műszaki ellenőr (orosz nyelvtudással)

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Magyarországi megbízónk részére keresünk,

ÉPÍTÉSI MŰSZAKI ELLENŐRT,
oroszországi, üzemépítési projekt megvalósításában való közreműködésre.

A műszaki ellenőr, az építőipari kivitelezési tevékenység végzésének helyszínén (Oroszországban) az építtető helyszíni képviselője, legfontosabb feladata az építőipari kivitelezési tevékenység teljes folyamatában elősegíteni és ellenőrizni a vonatkozó jogszabályok, hatósági előírások, szabványok, szerződések és a kivitelezési dokumentáció betartását.

Feladatok:

• Az építőipari kivitelezési tevékenység végzésének figyelemmel kísérése és ellenőrzése;
• Az építési-szerelési munka szakszerűségének ellenőrzése, az engedélyekben és tervdokumentációkban foglaltak betartatása;
• Az építmény rendeltetésszerű és biztonságos használatához szükséges járulékos munkálatok elvégzésének ellenőrzése, megkövetelése;
• Az építési napló ellenőrzése, a bejegyzések és egyéb jegyzőkönyvek ellenjegyzése, észrevételezése;
• A műszaki, illetve gazdasági szükségességből indokolt tervváltoztatásokkal kapcsolatos javaslatok megtétele az építtető részére;
• A beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolása meglétének ellenőrzése;
• Szoros együttműködés az orosz szakhatóságokkal, a fő és alvállalkozókkal, építtetővel.

Elvárások:

• Szakirányú, felsőfokú iskolai végzettség;
• Ipari létesítmények kivitelezésében, műszaki ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat;
• Tárgyalóképes orosz nyelvtudás;
• Fedhetetlen szakmai múlt;
• Az oroszországi kint tartózkodás (kb. egy év) vállalása;
• Lojalitás az építtető irányába;
• Precíz, pontos, alapos munkavégzés.

Foglalkoztatás:
Az építési feladatok befejezéséig (nagyjából egy év), határozott időtartamú, alkalmazotti, vagy megbízási szerződés keretében valósul meg.

A munkavégzés helye: Oroszország, Moszkvától Délre, kb. 300 kilométerre.

Díjazás: Versenyképes, megállapodás szerint.

Jelentkezését, önéletrajzát kérjük, hogy elektronikus úton küldje el irodánknak!

JobArena Humán Szolgáltató Kft.
9022 Győr, Czuczor Gergely u. 26.
E-mail cím megjelenítése