www.cvonline.hu
Építéshelyi irodavezető (Referenciaszám: PJ2717)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.02.27.
Jelentkezési határidő: 2014.03.28.
Hirdetés azonosító: 764691
lejárt

Miskolci neves partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

ÉPÍTÉSHELYI IRODAVEZETŐ

Feladatok:

- kooperációkon jegyzőkönyv vezetése, megírása, fordítása, küldése
- alvállalkozókkal kapcsolatos napi ügyintézés, kooperációk összehívása
- megrendelői bejárásokon részvétel, jegyzőkönyvezés két nyelven
- építésvezetők levelezésének bonyolítása
- ütemterv készítése, nyomon követése, korrigálása
- heti riport készítése
- szállítólevelek és egyéb dokumentumok, levelek lefűzése, rendszerezése
- építéshelyszín operatív vezetése
- alvállalkozók tevékenységének koordinációja
- beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
- kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése

Elvárások:

- felsőfokú végzettség
- 2-3 éves tapasztalat adminisztrációs területen, vagy irodavezetésben
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Projekt alkalmazása
- írásban és szóban egyaránt aktív magas szintű (felsőfokú) német nyelvtudás
- jó szervezőkészség
- jó kommunikációs készség
- önálló munkavégzés
- nagyfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség

Amit Megbízónk kínál:

- a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
- karrierlehetőség
- magas színvonalú munkakörülmények
- versenyképes javadalmazás
- fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
Miskolc

Kérjük, csatolva küldje el magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Katona Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.