www.cvonline.hu

EOLT (End of Line) Mérnök O02eo

  • A hirdetés 618 napja lejárt

EOLT (End of Line) Mérnök

O02eo

Multinacionális autóipari gyártó cég megbízásából keresünk EOLT (End of Line) mérnök munkatársat.

Feladatok:

  • A gyártás folyamatosságának biztosítása;
  • Gyártási folyamatok fejlesztése;
  • EOLT megoldások kivitelezésének irányítása;
  • Az új gépek, teszterek specifikálása;
  • Terméktervezéssel kapcsolatos problémák kiküszöbölése;
  • Műszaki követelmények meghatározása az új gépek számára;
  • NPI projektekben való részvétel.
Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Min. 2 éves autóipari tapasztalat;
  • Mechanikai tesztelésben való jártasság;
  • Méréstechnikai ismeretek (Pneumatika, PLC);
  • Szakmai tapasztalat acélmegmunkálás, összeszerelés területén;
  • Folyékony angol nyelvtudás.

Önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő