www.cvonline.hu
EOL teszt-rendszer fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2017.01.24.
Jelentkezési határidő: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1086341
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Autóelektronikai gyártásban kiemelkedő nemzetközi partnerünk budapesti központjába vezérlőegységek fejlesztéséhez End of Line (EOL) teszt-rendszer fejlesztő munkatársat keresünk az alábbi feladatokra:

- CCS tesztberendezés üzemeltetése, programozása (Gaudi, C, NI TestStand programnyelveken)
- Gyártás-végi teszt-koncepciók kidolgozása, fejlesztése
- Fejlesztés alatt álló áramkörök analízise, vizsgálata tesztelhetőség szempontjából
- Tesztrendszer-fejlesztés
- Kapcsolattartás a gyártó-egységekkel, a fejlesztés és tesztelés során felmerülő problémák megoldása

Követelmények
- Villamosmérnöki végzettség
- Gyártásvégi (End of Line) tesztelésben szerzett tapasztalat (CCS és/vagy National Instruments tesztrendszerekkel szerzett tapasztalat előnyt jelent)
- Áramkör-tervezési ismeretek
- Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Beágyazott rendszerek tervezésében (HW/SW) szerzett ismeret előnyt jelent

- Lehetőség a legújabb technológiák megismerésére
- Folyamatos kihívást nyújtó feladatok általi szakmai fejlődés
- Nyelvtanfolyam
- Németországi tréning és betanulás
- Nemzetközii csapatba való tartozás
- Modern és motiváló munkakörnyezet
- Élet- és balesetbiztosítás

Egyéb hasonló állások Önnek
Quantitative model auditor

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Telefonos behajtási munkatárs

Trenkwalder Kft

Banki szektorban tevékenykedő partnerünk számár...
Budapest

SD Manager

Hire-One Kft.

 Legyünk együtt sikeresek!   Autóipari termékek...
Veszprém, Veszprém, Tatabánya, Győr