www.cvonline.hu

Enterprise architect

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1086654
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Az enterprise architektúra modelljének és a kapcsolódó szabályzatoknak a létrehozása.

Feladatkör, felelősségek:

• Az enterprise architektúra modelljének és a kapcsolódó szabályzatoknak a létrehozása

• A modell összetevőinek felmérése, rendszerezése, nyilvántartása és menedzsmentje

• Az architektúra által képviselt egyszerűségi, átláthatósági, egységességi elvek érvényesítése

• Az üzleti és informatikai területek közötti hatékony kapcsolattartás segítése

• Kapcsolattartás külső és belső fejlesztő csapatokkal, az architektúra irányelveinek ismertetése, képviselete és ellenőrzése

• A fenti feladatok ellátását segítő támogató infrastruktúra menedzsmentje

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú informatikai végzettség

• Elméleti ismeretek az architektúrával kapcsolatos módszertanokról, keretrendszerekről (pl. Zachman, TOGAF, FEA, Gartner Methodology)

• Gyakorlati tapasztalat enterprise architektúra kialakításában és fenntartásában

• Szolgáltatásorientált architektúra kialakításában és fenntartásában szerzett tapasztalat

• Banki vagy pénzintézeti környezetben szerzett tapasztalat

• Tapasztalat a következők kapcsán:

o Java és C# fejlesztés

o Oracle és MSSQL adatbázisok

o Weblogic és JBoss alkalmazásszerverek

o Red Hat JBoss FUSE, Apache Camel és IBM MQ middleware megoldások

• Jó kommunikációs képesség

• Precizitás, rendszerezési képesség

• Proaktív, kezdeményező személyiség

• Erkölcsi bizonyítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:

• A következő szoftverek közül minél többel kapcsolatban szerzett tapasztalat:

o Flexcube, SAP, Inforex, Clavis

o GENGI, SafeWatch

o Andoc, Appello, Loxon Collection System

o Electra, Mysis Netbank

o Oracle alapú adattárház

• Az Enterprise Architect eszköz hasznlatában szerzett tapasztalat

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb, leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Amit megbízónk kínál:

• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

• Versenyképes juttatási csomag

• Fiatalos csapat

• Kellemes munkakörnyezet

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.