www.cvonline.hu
English Speaking Business Operation Specialist (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 925056
lejárt
FELADAT

A Deutsche Telekom vállalati ügyfeleket kiszolgáló részlegeként a T-Systems integrált megoldásokat kínál az üzleti világ és a társadalom közös jövőjének biztosítása céljából. Globális infrastruktúrájú adatközpontjain és hálózatain keresztül a T-Systems informatikai és kommunikációtechnológia (ICT) szolgáltatásokat nyújt multinacionális vállalatoknak és közintézményeknek. Közel 46 000 munkavállaló dolgozik azon világszerte, hogy iparági tapasztalatát és az ICT innovációit ötvözve magas hozzáadott értékkel egészítse ki ügyfelei alapvető üzleti tevékenységét.
Az IT Services Hungary Kft. (ITSH) a T-Systems International 100 %-os tulajdonú magyar leányvállalata. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből vállalatunk az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít.
Csapatunkba olyan kollégákat keresünk, akik szeretik a kihívásokat, és életük részeként végzik hivatásukat.
Let IT be your passion!

  • A PoP menedzsment csapat támogatása és tanácsadása
  • PMO a POP Efficiency Programhoz
  • Rendszeres meetingek szervezése, meeting minutes irása és követése
  • Havi produktivitás riportért teljes körű felelősségvállalás
  • Sztenderd munkaügyi dokumentumok előkészítése és megosztása/tárolása
  • SPOC riportok összegyűjtése és konszolidációja
  • Rendszeres menedzsment riportok és prezentációk összegyűjtése és konszolidációja
  • Hatékonysági Kézikönyv kezelése
  • Riportolási ad hoc riportok/requestek
  • Adatgyűjtés, vizsgálat és adatbázis karbantartás
  • Különböző projektekben való részvétel, ezeknek koordinálása
  • Konferenciahívások szervezése és levezénylése (angolul)
  • Best Practice sharing teljes körű felelőssége
  • Best practice knowledge bázis és a belső T-Systems social network platform (TSN) karbantartása
  • KPI-riportolás
  • Eszköz fejlesztési lehetőségekhez kötődő proaktivitás – ötletek további felhasználóbarát eszközök fejlesztésére

  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Német nyelvismeret előny
  • Felsőfokú végzettség
  • Jó kommunikációs készségek
  • Felsőfokú Excel ismeret
  • MS Office
  • MS Access ismeret előny
  • Riporting, KPI tapasztalat
  • Proaktivitás
  • Csapatjátékos magatartás

- Fiatal és barátságos csapat
- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...

Beszállító fejlesztő mérnök | Supplier Development Engineer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Technikus

Human Centrum Kft.

Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer emb...
Heves, Heves