Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

English and Italian speaker Logistics Planner

Régió:

Budapest

Randstad Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.30.
Jelentkezési határidő: 2013.02.02.
Hirdetés azonosító: 429251
lejárt

Our Client operates a network of Business Support Centers around the world that support their global operations and customers and is seeking qualified candidates for the Business Support Center in Budapest.

Feladatok:

- Responsible for organizing logistic processes and deliveries
- Solving delivery problems and managing transport, delivery and operational issues
- Ensuring good communication with suppliers
- Looking for network optimization and reducing round trip distances
- Detecting the route of inventory
- Maintaining vehicle, transport and driver data in SAP

Elvárások:

- Fluent knowledge of English and Italian
- Engineering or logistics academic background
- Being able to work under pressure and to work with lots of data
- Excellent communication and organisational skills
- Strong problem solving skills and accurate attitude
- Ability and desire to provide excellent customer service, customer-focused approach
- Relevant experience is an advantage but fresh graduates are also welcome!

Amit kínálunk:

- Becoming part of a leading company
- Work as part of an international team on a daily basis in dynamic environment
- Development oppurtunities
- Wide range of benefits and trainings

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió
Budapest
Link:
http://www.randstad.hu/job_details/18692-english-and-italian-speaker-logistics-planner/?mid=cvonline" onclick="emailFromLead.startUp(this.getAttribute('href'),429251);return false;

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése