www.cvonline.hu

Engineering IT Support

  • A hirdetés 981 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és kiemelt szerepet szentel a piacszerzésnek és a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.
Meglévő ügyfeleink magasabb szintű kiszolgálásához, valamint új ügyfeleink igényeinek kielégítéséhez keresünk megbízható IT szakembert Engineering IT Support munkakörbe.

Főbb feladatok:

Napi szinten a különböző IT eszközök adminisztrátorainak helyi háttértámogatása, illetve fejlesztői- és tesztszámítógépek szoftver karbantartása. Időszakosan általános IT tevékenységek: alapszintű felhasználói tréning, szerverinstallálás és karbantartás.

Szakmai elvárások:

- Unix adminisztrátori szintű ismeretek (lehetőleg Sun OS / Red Hat)
- Valamely programozási nyelv ismerete (scriptkészítési képességek)
- Hálózatok alapszintű ismerete (TCP/IP, Microsoft hálózatok)
- Alapszintű Microsoft Windows ismeret

 Egyéb elvárások:

- Support (Helpdesk) tapasztalat, de hibajegy-kezelő rendszer használata nem elvárás

Elvárt személyes képességek:

- Jó problémamegoldó képesség
- Jó kommunikációs készség
- Türelem a felhasználókkal szemben
- Széles látókör
- Konstruktív hozzáállás
- Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Multinacionális környezet
- Versenyképes jövedelem
- Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés várható helye: Budaörs

Tervezett időtartam: 2015. február 15. - július 15.

Helyek Budaörs
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol